315 000 €
3150 €/m²
Property 60035 photo 1
Property 60035 photo 2
Property 60035 photo 3
Property 60035 photo 4
Property 60035 photo 5
Property 60035 photo 6
Property 60035 photo 7
Property 60035 photo 8
Property 60035 photo 9
Property 60035 photo 10
Property 60035 photo 11
Property 60035 photo 12
Property 60035 photo 13
Property 60035 photo 14
Property 60035 photo 15
Property 60035 photo 16

Details

  • Етаж: 6 етаж
  • Година на строителство: 1996
  • Година на обновяване: 2024
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 2200 m
  • Разстояние до летището: 45 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 100 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на пети етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
270 000 € 7941 €/m²
  • Обектен код 65319
  • Квадратура 34 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
280 000 € 7777 €/m²
  • Обектен код 64277
  • Квадратура 36 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
305 000 € 6489 €/m²
  • Обектен код 64722
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
297 000 € 3300 €/m²
  • Обектен код 65614
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
420 000 € 7241 €/m²
  • Обектен код 65475
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
305 000 € 3315 €/m²
  • Обектен код 65813
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
300 000 € 4477 €/m²
  • Обектен код 65304
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
310 000 € 2818 €/m²
  • Обектен код 63668
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 5200 €/m²
  • Обектен код 65944
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин