Продажба - Апартамент 97 m² в област Солун

Гърция Солун Солун - Предградия Термаикос Перая
220 000 €
2268 €/m²
Property 61320 photo 1
Property 61320 photo 2
Property 61320 photo 3
Property 61320 photo 4
Property 61320 photo 5
Property 61320 photo 6
Property 61320 photo 7
Property 61320 photo 8
Property 61320 photo 9
Property 61320 photo 10
Property 61320 photo 11

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2000
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Energy Class: А
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 600 m
  • Разстояние до летището: 10 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Камина
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 97 кв.м в област Солун. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка. Имотът разполага със следните екстри: камина, климатик, тенти, паркомясто, cградата има асансьор, отопление.

Местоположение