Property 63297 photo 1
Property 63297 photo 2
Property 63297 photo 3
Property 63297 photo 4
Property 63297 photo 5
Property 63297 photo 6
Property 63297 photo 7
Property 63297 photo 8
Property 63297 photo 9
Property 63297 photo 10
Property 63297 photo 11
Property 63297 photo 12
Property 63297 photo 13
Property 63297 photo 14

Details

  • Година на строителство: 2009
  • Брой стаи: 15
  • Отопление: дизел
  • Levels: 5
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 11
  • WCs: 7
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 19 km

Услуги

  • Локва
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Има нужда от ремонт

Описание

Предлагаме за продажба сграда с площ 509 кв.м в Атина. сграда има 5 нива.Мазе и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Партер и се състои от 3 спални, хол, една кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 4 спални, хол, 2 душове с тоалетна. Втори етаж и се състои от една спалня, хол, баня с тоалетна. Loft и се състои от една спалня. Мазе и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Партер и се състои от 3 спални, хол, една кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 4 спални, хол, 2 душове с тоалетна. Втори етаж и се състои от една спалня, хол, баня с тоалетна. Loft и се състои от една спалня. Мазе и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Партер и се състои от 3 спални, хол, една кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 4 спални, хол, 2 душове с тоалетна. Втори етаж и се състои от една спалня, хол, баня с тоалетна. Loft и се състои от една спалня. Мазе и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Партер и се състои от 3 спални, хол, една кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 4 спални, хол, 2 душове с тоалетна. Втори етаж и се състои от една спалня, хол, баня с тоалетна. Loft и се състои от една спалня. Мазе и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Партер и се състои от 3 спални, хол, една кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 4 спални, хол, 2 душове с тоалетна. Втори етаж и се състои от една спалня, хол, баня с тоалетна. Loft и се състои от една спалня. Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, собствен басейн, градина, отопление, складово помещение.

Продажба
850 000 € 1049 €/m²
  • Обектен код 44408
  • Квадратура 810 m²
  • Разстояние до морето 13000 m
Продажба
595 000 € 1116 €/m²
  • Обектен код 42510
  • Квадратура 533 m²
  • Разстояние до морето 9000 m
Продажба
500 000 € 2272 €/m²
  • Обектен код 56797
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
682 000 € 1046 €/m²
  • Обектен код 60923
  • Квадратура 652 m²
  • Разстояние до морето 1360 m
Продажба
650 000 € 1166 €/m²
  • Обектен код 37660
  • Квадратура 557 m²
  • Разстояние до морето 8300 m
Продажба
750 000 € 1271 €/m²
  • Обектен код 38100
  • Квадратура 590 m²
  • Разстояние до морето 5500 m
Продажба
850 000 € 3068 €/m²
  • Обектен код 57672
  • Квадратура 277 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
850 000 € 3400 €/m²
  • Обектен код 36233
  • Квадратура 250 m²
  • Разстояние до морето 11000 m
Продажба
600 000 € 1071 €/m²
  • Обектен код 54669
  • Квадратура 560 m²
  • Разстояние до морето 15800 m
Продажба
770 000 € 1837 €/m²
  • Обектен код 65844
  • Квадратура 419 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин