72 000 €
2057 €/m²
Property 64770 photo 1
Property 64770 photo 2
Property 64770 photo 3
Property 64770 photo 4
Property 64770 photo 5
Property 64770 photo 6
Property 64770 photo 7
Property 64770 photo 8
Property 64770 photo 9
Property 64770 photo 10
Property 64770 photo 11
Property 64770 photo 12
Property 64770 photo 13
Property 64770 photo 14
Property 64770 photo 15
Property 64770 photo 16

Details

  • Година на строителство: 1977
  • Година на обновяване: 2023
  • Брой стаи: 1
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до летището: 12 km

Услуги

  • Wifi
  • Access
  • Сателитна телевизия
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 35 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен Semi-first floor и се състои от една спалня, една кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, отопление, алармена система.

Подобни обекти

Инвестиции Продажба
77 000 € 1974 €/m²
  • Обектен код 49390
  • Квадратура 39 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
80 000 € 1777 €/m²
  • Обектен код 56576
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
82 000 € 1138 €/m²
  • Обектен код 58115
  • Квадратура 72 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
78 000 € 2108 €/m²
  • Обектен код 64151
  • Квадратура 37 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
75 000 € 2272 €/m²
  • Обектен код 64282
  • Квадратура 33 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
76 000 € 2171 €/m²
  • Обектен код 64440
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
79 000 € 1128 €/m²
  • Обектен код 64765
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
75 000 € 2142 €/m²
  • Обектен код 65700
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Препоръчваме Продажба
75 000 € 641 €/m²
  • Обектен код 65856
  • Квадратура 117 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
75 000 € 2083 €/m²
  • Обектен код 66113
  • Квадратура 36 m²
  • Брой стаи 1

Абонамент за бюлетин