Property 66064 photo 1
Property 66064 photo 2
Property 66064 photo 3
Property 66064 photo 4
Property 66064 photo 5
Property 66064 photo 6
Property 66064 photo 7
Property 66064 photo 8
Property 66064 photo 9
Property 66064 photo 10
Property 66064 photo 11
Property 66064 photo 12

Details

  • Брой стаи: 3
  • Energy Class: Очаква се получаване на сертификат за енергоефективност (EPC)
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 14 km

Услуги

  • Склад
  • Има нужда от ремонт

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 91 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен в сутерен и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има слънчево изложение. С

Продажба
60 000 € 57 000 € 1727 €/m²
  • Обектен код 63117
  • Квадратура 33 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
63 000 € 2100 €/m²
  • Обектен код 64564
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
70 000 € 67 000 € 1522 €/m²
  • Обектен код 63116
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
80 000 € 1777 €/m²
  • Обектен код 56576
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
87 000 € 2121 €/m²
  • Обектен код 61969
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
82 000 € 1138 €/m²
  • Обектен код 58115
  • Квадратура 72 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
65 000 € 1911 €/m²
  • Обектен код 62505
  • Квадратура 34 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
82 000 € 1490 €/m²
  • Обектен код 64568
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
65 000 € 1160 €/m²
  • Обектен код 42606
  • Квадратура 56 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
87 000 € 1933 €/m²
  • Обектен код 65390
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин