195 000 €
1026 €/m²
Property 9527 photo 1
Property 9527 photo 2
Property 9527 photo 3
Property 9527 photo 4
Property 9527 photo 5
Property 9527 photo 6
Property 9527 photo 7
Property 9527 photo 8
Property 9527 photo 9
Property 9527 photo 10
Property 9527 photo 11
Property 9527 photo 12

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2004
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 6500 m
  • Разстояние до край. град: 13 km
  • Разстояние до летището: 9 km

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 190 кв.м в област Солун. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от хол с кухня, една баня. Втори етаж и се състои от една спалня, баня с тоалетна. Къщата има слънчево изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка. Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
280 000 € 933 €/m²
  • Обектен код 39651
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
250 000 € 892 €/m²
  • Обектен код 41632
  • Квадратура 280 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
230 000 € 1000 €/m²
  • Обектен код 57478
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
250 000 € 833 €/m²
  • Обектен код 47599
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 1088 €/m²
  • Обектен код 33334
  • Квадратура 248 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
170 000 € 1888 €/m²
  • Обектен код 32388
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
280 000 € 1166 €/m²
  • Обектен код 54515
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
215 000 € 2287 €/m²
  • Обектен код 50679
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
240 000 € 888 €/m²
  • Обектен код 10768
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
230 000 € 1352 €/m²
  • Обектен код 41674
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин