215 000 €
2287 €/m²
Property 50679 photo 1
Property 50679 photo 2
Property 50679 photo 3
Property 50679 photo 4
Property 50679 photo 5
Property 50679 photo 6
Property 50679 photo 7
Property 50679 photo 8
Property 50679 photo 9
Property 50679 photo 10
Property 50679 photo 11
Property 50679 photo 12
Property 50679 photo 13
Property 50679 photo 14
Property 50679 photo 15
Property 50679 photo 16
Property 50679 photo 17

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 1960
  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 900 m
  • Разстояние до летището: 11 km

Услуги

  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 94 кв.м в област Солун. Къщата и се състои от 2 спални, 2 холове с кухня, една кухня, една баня. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е с Имотът разполага със следните екстри: камина, градина, отопление, складово помещение.

Продажба
280 000 € 1166 €/m²
  • Обектен код 54515
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
195 000 € 1026 €/m²
  • Обектен код 9527
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
210 000 € 1050 €/m²
  • Обектен код 49755
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
260 000 € 1733 €/m²
  • Обектен код 54383
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
280 000 € 933 €/m²
  • Обектен код 39651
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
310 000 € 1791 €/m²
  • Обектен код 2592
  • Квадратура 173 m²
  • Разстояние до морето 6000 m
Продажба
220 000 € 1571 €/m²
  • Обектен код 41979
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
320 000 € 1454 €/m²
  • Обектен код 6937
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
180 000 € 2857 €/m²
  • Обектен код 26470
  • Квадратура 63 m²
  • Разстояние до морето 2900 m
Продажба
250 000 € 2604 €/m²
  • Обектен код 51860
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин