Продажба - Къща 150 m² в Атика

Гърция Атика Атина - Запад Ахарн
330 000 €
2200 €/m²
Property 12059 photo 1
Property 12059 photo 2
Property 12059 photo 3
Property 12059 photo 4
Property 12059 photo 5
Property 12059 photo 6
Property 12059 photo 7
Property 12059 photo 8
Property 12059 photo 9
Property 12059 photo 10
Property 12059 photo 11

Details

  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 17000 m
  • Разстояние до летището: 22 km

Услуги

  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна къща с площ 150 кв.м в Атика. Къщата и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, градина, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
350 000 € 1400 €/m²
  • Обектен код 12558
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
420 000 € 1721 €/m²
  • Обектен код 30319
  • Квадратура 244 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
370 000 € 3978 €/m²
  • Обектен код 18058
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
400 000 € 2222 €/m²
  • Обектен код 23302
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
300 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 31084
  • Квадратура 200 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
310 000 € 3563 €/m²
  • Обектен код 65187
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
480 000 € 4800 €/m²
  • Обектен код 26096
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
350 000 € 1635 €/m²
  • Обектен код 4739
  • Квадратура 214 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
300 000 € 1304 €/m²
  • Обектен код 26714
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
265 000 € 2409 €/m²
  • Обектен код 11509
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин