Продажба - Апартамент 55 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Неа Смирни
180 000 €
3273 €/m²
Property 22594 photo 1
Property 22594 photo 2
Property 22594 photo 3
Property 22594 photo 4

Details

  • Година на строителство: 1976
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 4500 m
  • Разстояние до летището: 3 km

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 55 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от една спалня, хол, една кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, тенти, cградата има асансьор.

Продажба
240 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 65787
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 6756 €/m²
  • Обектен код 62805
  • Квадратура 37 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
220 000 € 3283 €/m²
  • Обектен код 65034
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
200 000 € 3773 €/m²
  • Обектен код 65220
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
155 000 € 1987 €/m²
  • Обектен код 63391
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 62330
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
255 000 € 4636 €/m²
  • Обектен код 65689
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
260 000 € 10000 €/m²
  • Обектен код 65210
  • Квадратура 26 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
210 000 € 2800 €/m²
  • Обектен код 65365
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин