Продажба - Вила 184 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
372 000 €
2022 €/m²
Property 32960 photo 1
Property 32960 photo 2
Property 32960 photo 3
Property 32960 photo 4
  • Обектен код 32960
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 184 m²
  • Площ на участък 500 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 5000 m
  • Разстояние до летището: 39 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 184 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от една спалня, хол, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто.

Продажба
506 000 € 3162 €/m²
  • Обектен код 56719
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
372 000 € 2021 €/m²
  • Обектен код 32960
  • Квадратура 184 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
390 000 € 2131 €/m²
  • Обектен код 42117
  • Квадратура 183 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
530 000 € 2120 €/m²
  • Обектен код 26720
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
535 000 € 1981 €/m²
  • Обектен код 15853
  • Квадратура 270 m²
  • Разстояние до морето 60000 m
Продажба
475 762 € 2703 €/m²
  • Обектен код 9326
  • Квадратура 176 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
350 000 € 1555 €/m²
  • Обектен код 10081
  • Квадратура 225 m²
  • Разстояние до морето 6500 m
Продажба
506 000 € 3123 €/m²
  • Обектен код 42992
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
530 000 € 2366 €/m²
  • Обектен код 49189
  • Квадратура 224 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
400 000 € 3053 €/m²
  • Обектен код 49311
  • Квадратура 131 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин