150 000 €
1364 €/m²
Property 36502 photo 1
Property 36502 photo 2
Property 36502 photo 3
Property 36502 photo 4
Property 36502 photo 5
Property 36502 photo 6
Property 36502 photo 7
Property 36502 photo 8
Property 36502 photo 9
Property 36502 photo 10
Property 36502 photo 11
Property 36502 photo 12
Property 36502 photo 13
Property 36502 photo 14
Property 36502 photo 15
Property 36502 photo 16

Details

  • Година на строителство: 1965
  • Година на обновяване: 2015
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 8200 m
  • Разстояние до летището: 2 km

Услуги

  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 110 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на пети етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една кухня, една баня, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има ъглово изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
200 000 € 1769 €/m²
  • Обектен код 53236
  • Квадратура 113 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
185 000 € 2434 €/m²
  • Обектен код 60318
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
205 000 € 2383 €/m²
  • Обектен код 63980
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 155 000 € 3100 €/m²
  • Обектен код 61452
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
170 000 € 1545 €/m²
  • Обектен код 65402
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
220 000 € 2268 €/m²
  • Обектен код 50492
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
170 000 € 4146 €/m²
  • Обектен код 65308
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
165 000 € 916 €/m²
  • Обектен код 50635
  • Квадратура 180 m²
  • Разстояние до морето 12000 m
Продажба
150 000 € 1851 €/m²
  • Обектен код 48458
  • Квадратура 81 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
160 000 € 2222 €/m²
  • Обектен код 60320
  • Квадратура 72 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин