220 000 €
2268 €/m²
Property 50492 photo 1
Property 50492 photo 2
Property 50492 photo 3
Property 50492 photo 4
Property 50492 photo 5
Property 50492 photo 6
Property 50492 photo 7
Property 50492 photo 8
Property 50492 photo 9
Property 50492 photo 10

Details

  • Година на строителство: 1975
  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 3500 m
  • Разстояние до летището: 33 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 97 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 3 спални, хол, една кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, тенти, отопление. Имотът разполага с градина на покрива.

Продажба
295 000 € 4214 €/m²
  • Обектен код 63667
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 5400 €/m²
  • Обектен код 65320
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
280 000 € 4307 €/m²
  • Обектен код 65009
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
310 000 € 7380 €/m²
  • Обектен код 63911
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
200 000 € 3773 €/m²
  • Обектен код 65220
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
275 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 66014
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
275 000 € 3437 €/m²
  • Обектен код 65069
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
208 000 € 2773 €/m²
  • Обектен код 65595
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
255 000 € 4180 €/m²
  • Обектен код 65116
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
285 000 € 9500 €/m²
  • Обектен код 65482
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин