Продажба - Апартамент 35 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Север Нео Психико
140 000 €
4000 €/m²
Property 38725 photo 1
Property 38725 photo 2
Property 38725 photo 3
Property 38725 photo 4
Property 38725 photo 5
Property 38725 photo 6
Property 38725 photo 7

Details

  • Година на строителство: 2008
  • Брой стаи: 1
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 11500 m
  • Разстояние до летището: 6 km

Услуги

  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 35 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на партер и се състои от хол, една кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, градина, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
195 000 € 2468 €/m²
  • Обектен код 66047
  • Квадратура 79 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
130 000 € 3023 €/m²
  • Обектен код 41183
  • Квадратура 43 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
195 000 € 4148 €/m²
  • Обектен код 66134
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
135 000 € 1115 €/m²
  • Обектен код 57535
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 3400 €/m²
  • Обектен код 65091
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
195 000 € 2096 €/m²
  • Обектен код 51795
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
208 000 € 2418 €/m²
  • Обектен код 57841
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
200 000 € 1818 €/m²
  • Обектен код 57400
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
138 000 € 1703 €/m²
  • Обектен код 61494
  • Квадратура 81 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
195 000 € 2785 €/m²
  • Обектен код 35829
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин