190 000 €
1652 €/m²
Property 44137 photo 1
Property 44137 photo 2
Property 44137 photo 3
Property 44137 photo 4
Property 44137 photo 5
Property 44137 photo 6
Property 44137 photo 7
Property 44137 photo 8
Property 44137 photo 9
Property 44137 photo 10
Property 44137 photo 11
Property 44137 photo 12

Details

  • Година на строителство: 1978
  • Година на обновяване: 2016
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 10000 m
  • Разстояние до летището: 2 km

Услуги

  • Асансьор
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 115 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на шести етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, барбекю, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
255 000 € 3642 €/m²
  • Обектен код 63823
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 5400 €/m²
  • Обектен код 65320
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
245 000 € 3550 €/m²
  • Обектен код 65438
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
263 000 € 5977 €/m²
  • Обектен код 65216
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
275 000 € 270 000 € 4029 €/m²
  • Обектен код 63992
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
185 000 € 4204 €/m²
  • Обектен код 66125
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
255 000 € 4636 €/m²
  • Обектен код 65689
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 6750 €/m²
  • Обектен код 65348
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 9642 €/m²
  • Обектен код 65351
  • Квадратура 28 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
160 000 € 2461 €/m²
  • Обектен код 65166
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин