120 000 €
1579 €/m²
Property 59195 photo 1
Property 59195 photo 2
Property 59195 photo 3
Property 59195 photo 4

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2008
  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • Асансьор
  • Склад
  • Access
  • Двойно остъкление
  • Auctioned real estate

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 76 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: cградата има асансьор, складово помещение.

Продажба
130 000 € 2166 €/m²
  • Обектен код 63488
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
178 000 € 4450 €/m²
  • Обектен код 66033
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
175 000 € 3301 €/m²
  • Обектен код 65289
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
118 000 € 3933 €/m²
  • Обектен код 65863
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
115 000 € 5750 €/m²
  • Обектен код 65822
  • Квадратура 20 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
125 000 € 1785 €/m²
  • Обектен код 64966
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
129 000 € 3685 €/m²
  • Обектен код 64554
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
138 000 € 3631 €/m²
  • Обектен код 64629
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
148 000 € 2276 €/m²
  • Обектен код 65018
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
152 000 € 4222 €/m²
  • Обектен код 65851
  • Квадратура 36 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин