108 000 €
3600 €/m²
Property 59744 photo 1
Property 59744 photo 2
Property 59744 photo 3
Property 59744 photo 4
Property 59744 photo 5
Property 59744 photo 6
Property 59744 photo 7
Property 59744 photo 8
Property 59744 photo 9
Property 59744 photo 10
Property 59744 photo 11
Property 59744 photo 12

Details

  • Година на обновяване: 2024
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • разстояние до морето: 6000 m
  • Разстояние до летището: 35 km

Услуги

  • Асансьор
  • Сателитна телевизия

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 30 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
150 000 € 3658 €/m²
  • Обектен код 63762
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
135 000 € 1115 €/m²
  • Обектен код 57535
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
129 000 € 1869 €/m²
  • Обектен код 63309
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
137 000 € 1876 €/m²
  • Обектен код 57034
  • Квадратура 73 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
150 000 € 1363 €/m²
  • Обектен код 35934
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
160 000 € 2222 €/m²
  • Обектен код 60320
  • Квадратура 72 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
97 000 € 3233 €/m²
  • Обектен код 65016
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
135 000 € 2547 €/m²
  • Обектен код 64812
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
123 000 € 1863 €/m²
  • Обектен код 63320
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
105 000 € 6562 €/m²
  • Обектен код 64130
  • Квадратура 16 m²
  • Брой стаи 1

Абонамент за бюлетин