129 000 €
1870 €/m²
Property 63309 photo 1
Property 63309 photo 2
Property 63309 photo 3
Property 63309 photo 4
Property 63309 photo 5

Details

  • Етаж: 4 етаж
  • Година на строителство: 1962
  • Година на обновяване: 2010
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 6800 m
  • Разстояние до летището: 29 km

Услуги

  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 69 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Сграда без асансьор.

Продажба
185 000 € 2341 €/m²
  • Обектен код 6260
  • Квадратура 79 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
150 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 66037
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
150 000 € 1724 €/m²
  • Обектен код 36641
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
155 000 € 2039 €/m²
  • Обектен код 65272
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
165 000 € 2229 €/m²
  • Обектен код 63265
  • Квадратура 74 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
180 000 € 2337 €/m²
  • Обектен код 60136
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
174 000 € 2676 €/m²
  • Обектен код 65111
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
180 000 € 3272 €/m²
  • Обектен код 58219
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
161 000 € 1490 €/m²
  • Обектен код 53260
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
180 000 € 4390 €/m²
  • Обектен код 65309
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин