185 000 €
2342 €/m²
Property 6260 photo 1
Property 6260 photo 2
Property 6260 photo 3
Property 6260 photo 4
Property 6260 photo 5
Property 6260 photo 6
Property 6260 photo 7
Property 6260 photo 8

Details

  • Година на строителство: 2014
  • Брой стаи: 2
  • Bedrooms: 2
  • разстояние до морето: 10000 m
  • Разстояние до летището: 16 km

Услуги

  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 79 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на шести етаж и се състои от 2 спални, една кухня. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка. Имотът разполага със следните екстри: мебели, гараж, отопление, складово помещение. Сграда без асансьор.

Продажба
250 000 € 8333 €/m²
  • Обектен код 62961
  • Квадратура 30 m²
  • Разстояние до морето 4148 m
Продажба
240 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 64821
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
200 000 € 1388 €/m²
  • Обектен код 65792
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 5200 €/m²
  • Обектен код 65944
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 7142 €/m²
  • Обектен код 65919
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
260 000 € 5909 €/m²
  • Обектен код 66010
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
220 000 € 1560 €/m²
  • Обектен код 65593
  • Квадратура 141 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 245 000 € 2552 €/m²
  • Обектен код 63981
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
220 000 € 3283 €/m²
  • Обектен код 65034
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 7714 €/m²
  • Обектен код 65359
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин