105 000 €
6563 €/m²
Property 64130 photo 1
Property 64130 photo 2
Property 64130 photo 3
Property 64130 photo 4
Property 64130 photo 5
Property 64130 photo 6
Property 64130 photo 7
Property 64130 photo 8

Details

  • Етаж: 7 етаж
  • Година на строителство: 2006
  • Брой стаи: 1
  • Отопление: газ
  • Type of flooring: tiles
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 790 m
  • Разстояние до летището: 32 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 16 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на шести етаж и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: климатик, тенти, cградата има асансьор, отопление, алармена система.

Продажба
152 000 € 3304 €/m²
  • Обектен код 60187
  • Квадратура 46 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
155 000 € 2818 €/m²
  • Обектен код 64864
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
135 000 € 1115 €/m²
  • Обектен код 57535
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
140 000 € 3888 €/m²
  • Обектен код 34845
  • Квадратура 36 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
129 000 € 1869 €/m²
  • Обектен код 63309
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
150 000 € 3658 €/m²
  • Обектен код 63762
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
135 000 € 2547 €/m²
  • Обектен код 64812
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
108 000 € 3600 €/m²
  • Обектен код 59744
  • Квадратура 30 m²
  • Разстояние до морето 6000 m
Продажба
150 000 € 1666 €/m²
  • Обектен код 41135
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
155 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 66066
  • Квадратура 62 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин