270 000 €
2872 €/m²
Property 63021 photo 1
Property 63021 photo 2
Property 63021 photo 3
Property 63021 photo 4
Property 63021 photo 5
Property 63021 photo 6

Details

  • Етаж: 0 етаж
  • Година на строителство: 1973
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 12000 m
  • Разстояние до летището: 33 km

Услуги

  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 94 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 3 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: климатик, тенти, отопление.

Продажба
270 000 € 4090 €/m²
  • Обектен код 66016
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 9310 €/m²
  • Обектен код 65350
  • Квадратура 29 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
232 000 € 6105 €/m²
  • Обектен код 65217
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
314 800 € 5939 €/m²
  • Обектен код 63766
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 65784
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 65252
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 7142 €/m²
  • Обектен код 65919
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 63508
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
255 000 € 4180 €/m²
  • Обектен код 65116
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 5744 €/m²
  • Обектен код 65317
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин