Продажба - Вила 127 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
595 000 €
4685 €/m²
Property 31812 photo 1
Property 31812 photo 2
Property 31812 photo 3
  • Обектен код 31812
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 127 m²
  • Площ на участък 400 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 50 m
  • Разстояние до летището: 5 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 127 кв.м В Ларнаке. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една кухня, една баня. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, собствен басейн, паркомясто.

Продажба
635 000 € 2634 €/m²
  • Обектен код 51912
  • Квадратура 241 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
685 000 € 3071 €/m²
  • Обектен код 49302
  • Квадратура 223 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
550 000 € 2879 €/m²
  • Обектен код 49202
  • Квадратура 191 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
695 000 € 625 000 € 3472 €/m²
  • Обектен код 32890
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
720 000 € 4645 €/m²
  • Обектен код 43717
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
780 000 € 3561 €/m²
  • Обектен код 49776
  • Квадратура 219 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
530 000 € 2366 €/m²
  • Обектен код 49189
  • Квадратура 224 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
600 000 € 2400 €/m²
  • Обектен код 36061
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
530 000 € 2523 €/m²
  • Обектен код 44808
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
875 000 € 799 000 € 1815 €/m²
  • Обектен код 40223
  • Квадратура 440 m²
  • Брой стаи 10

Абонамент за бюлетин