Property 32747 photo 1
Property 32747 photo 2
Property 32747 photo 3
Property 32747 photo 4
Property 32747 photo 5
Property 32747 photo 6
Property 32747 photo 7
Property 32747 photo 8
Property 32747 photo 9
Property 32747 photo 10

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2013
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: друг
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 2000 m

Услуги

  • паркинг
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 192 кв.м в Атика. сутерен и се състои от хол, една баня. Партер и се състои от хол с кухня, една баня. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, паркомясто, градина.

Продажба
510 000 € 1062 €/m²
  • Обектен код 23486
  • Квадратура 480 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
320 000 € 1777 €/m²
  • Обектен код 23914
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
420 000 € 1647 €/m²
  • Обектен код 60759
  • Квадратура 255 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
310 000 € 3563 €/m²
  • Обектен код 65187
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
525 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 38390
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
330 000 € 2200 €/m²
  • Обектен код 12059
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
450 000 € 2571 €/m²
  • Обектен код 43860
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
410 000 € 3153 €/m²
  • Обектен код 29321
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
360 000 € 1200 €/m²
  • Обектен код 24057
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
380 000 € 1979 €/m²
  • Обектен код 32747
  • Квадратура 192 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин