175 000 €
3804 €/m²
Property 34846 photo 1
Property 34846 photo 2
Property 34846 photo 3
Property 34846 photo 4
Property 34846 photo 5
Property 34846 photo 6

Details

  • Година на строителство: 1974
  • Година на обновяване: 2016
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: друг
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 8500 m
  • Разстояние до летището: 1 km

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 46 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на седми етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
240 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 65787
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 6756 €/m²
  • Обектен код 62805
  • Квадратура 37 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
260 000 € 10000 €/m²
  • Обектен код 65210
  • Квадратура 26 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 8064 €/m²
  • Обектен код 63006
  • Квадратура 31 m²
  • Разстояние до морето 10000 m
Продажба
250 000 € 9615 €/m²
  • Обектен код 62960
  • Квадратура 26 m²
  • Разстояние до морето 4148 m
Продажба
232 000 € 6105 €/m²
  • Обектен код 65217
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
180 000 € 2022 €/m²
  • Обектен код 66044
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
240 000 € 1702 €/m²
  • Обектен код 65594
  • Квадратура 141 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
255 000 € 3642 €/m²
  • Обектен код 63823
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 7812 €/m²
  • Обектен код 62967
  • Квадратура 32 m²
  • Разстояние до морето 10000 m

Абонамент за бюлетин