Продажба - Вила 230 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 550 000 €
6739 €/m²
Property 44267 photo 1
Property 44267 photo 2
Property 44267 photo 3
Property 44267 photo 4
Property 44267 photo 5
Property 44267 photo 6
Property 44267 photo 7
Property 44267 photo 8
  • Обектен код 44267
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 230 m²
  • Площ на участък 530 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 500 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 230 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от хол, една кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 4 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, барбекю, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 290 000 € 3225 €/m²
  • Обектен код 32345
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 280 000 € 9661 €/m²
  • Обектен код 47461
  • Квадратура 236 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 674 400 € 5600 €/m²
  • Обектен код 43001
  • Квадратура 299 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 500 000 € 3409 €/m²
  • Обектен код 52362
  • Квадратура 440 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 250 000 € 1 850 000 € 4204 €/m²
  • Обектен код 40225
  • Квадратура 440 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 800 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 44621
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 300 000 € 4561 €/m²
  • Обектен код 37417
  • Квадратура 285 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
2 100 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 47671
  • Квадратура 700 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 550 000 € 6739 €/m²
  • Обектен код 44267
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 698 095 € 4601 €/m²
  • Обектен код 45520
  • Квадратура 369 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин