339 000 €
4985 €/m²
Property 57978 photo 1
Property 57978 photo 2
Property 57978 photo 3
Property 57978 photo 4
Property 57978 photo 5
Property 57978 photo 6
Property 57978 photo 7
Property 57978 photo 8
Property 57978 photo 9
Property 57978 photo 10
Property 57978 photo 11
Property 57978 photo 12

Details

  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 33 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 68 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка. Имотът разполага със следните екстри: басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, тенти, паркомясто, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
295 000 € 3390 €/m²
  • Обектен код 63307
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
280 000 € 4307 €/m²
  • Обектен код 65009
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
420 000 € 3387 €/m²
  • Обектен код 66061
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
385 000 € 4010 €/m²
  • Обектен код 65230
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
345 000 € 3136 €/m²
  • Обектен код 62550
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
440 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 60992
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
280 500 € 6841 €/m²
  • Обектен код 63011
  • Квадратура 41 m²
  • Разстояние до морето 10000 m
Продажба
275 000 € 4365 €/m²
  • Обектен код 60392
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
277 000 € 5893 €/m²
  • Обектен код 62798
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
315 000 € 4200 €/m²
  • Обектен код 65578
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин