285 000 €
5182 €/m²
Property 62178 photo 1
Property 62178 photo 2
Property 62178 photo 3
Property 62178 photo 4
Property 62178 photo 5
Property 62178 photo 6
Property 62178 photo 7
Property 62178 photo 8
Property 62178 photo 9
Property 62178 photo 10
Property 62178 photo 11
Property 62178 photo 12
Property 62178 photo 13
Property 62178 photo 14
Property 62178 photo 15
Property 62178 photo 16
Property 62178 photo 17

Details

  • Етаж: 4 етаж
  • Година на строителство: 1991
  • Година на обновяване: 2024
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 13000 m
  • Разстояние до летището: 23 km

Услуги

  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 55 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, cградата има асансьор, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
230 000 € 3239 €/m²
  • Обектен код 65778
  • Квадратура 71 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
340 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 65001
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
385 000 € 3850 €/m²
  • Обектен код 64140
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
350 000 € 4216 €/m²
  • Обектен код 65229
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
315 000 € 5727 €/m²
  • Обектен код 64830
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 6923 €/m²
  • Обектен код 65349
  • Квадратура 39 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
420 000 € 7241 €/m²
  • Обектен код 65475
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
335 000 € 4785 €/m²
  • Обектен код 65297
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
232 000 € 6105 €/m²
  • Обектен код 65217
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
285 000 € 4014 €/m²
  • Обектен код 65118
  • Квадратура 71 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин