Продажба - Апартамент 56 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Неа Смирни
150 000 €
2679 €/m²
Property 12503 photo 1
Property 12503 photo 2
Property 12503 photo 3
Property 12503 photo 4
Property 12503 photo 5
Property 12503 photo 6
Property 12503 photo 7
Property 12503 photo 8

Details

  • Година на строителство: 1985
  • Година на обновяване: 1995
  • Брой стаи: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до край. град: 4 km
  • Разстояние до летището: 21 km

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 56 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една кухня, една баня. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, градина, cградата има асансьор, отопление, алармена система.

Продажба
150 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 66037
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
195 000 € 2074 €/m²
  • Обектен код 56872
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
195 000 € 2468 €/m²
  • Обектен код 66047
  • Квадратура 79 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
208 000 € 2773 €/m²
  • Обектен код 65595
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
150 000 € 1666 €/m²
  • Обектен код 41135
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
185 000 € 3700 €/m²
  • Обектен код 57683
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
137 000 € 1876 €/m²
  • Обектен код 57034
  • Квадратура 73 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
130 000 € 2363 €/m²
  • Обектен код 65937
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
165 000 € 916 €/m²
  • Обектен код 50635
  • Квадратура 180 m²
  • Разстояние до морето 12000 m
Продажба
170 000 € 3400 €/m²
  • Обектен код 65091
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин