130 000 €
1529 €/m²
Property 28736 photo 1

Details

  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 9000 m
  • Разстояние до летището: 17 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 85 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, градина, отопление.

Продажба
135 000 € 1115 €/m²
  • Обектен код 57535
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
190 000 € 2714 €/m²
  • Обектен код 57429
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
155 000 € 132 000 € 2400 €/m²
  • Обектен код 57503
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
180 000 € 1800 €/m²
  • Обектен код 37128
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
180 000 € 1894 €/m²
  • Обектен код 51269
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
140 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 38725
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
160 000 € 1720 €/m²
  • Обектен код 37430
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
105 000 € 6562 €/m²
  • Обектен код 64130
  • Квадратура 16 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
160 000 € 3076 €/m²
  • Обектен код 61831
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
170 000 € 4146 €/m²
  • Обектен код 65308
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин