Продажба - Вила 135 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
330 000 €
2444 €/m²
Property 32373 photo 1
Property 32373 photo 2
Property 32373 photo 3
Property 32373 photo 4
Property 32373 photo 5
Property 32373 photo 6
Property 32373 photo 7
  • Обектен код 32373
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 135 m²
  • Площ на участък 428 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 3600 m
  • Разстояние до край. град: 10 km
  • Разстояние до летището: 14 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 135 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто.

Продажба
430 000 € 3028 €/m²
  • Обектен код 45102
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
400 000 € 2173 €/m²
  • Обектен код 42572
  • Квадратура 184 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
395 000 € 2025 €/m²
  • Обектен код 49266
  • Квадратура 195 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
369 000 € 2527 €/m²
  • Обектен код 22686
  • Квадратура 146 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
430 000 € 2457 €/m²
  • Обектен код 44811
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
340 000 € 1619 €/m²
  • Обектен код 45375
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
425 000 € 2414 €/m²
  • Обектен код 49367
  • Квадратура 176 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
395 000 € 1984 €/m²
  • Обектен код 49206
  • Квадратура 199 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
439 320 € 3160 €/m²
  • Обектен код 45612
  • Квадратура 139 m²
  • Разстояние до морето 1700 m
Продажба
395 000 € 2323 €/m²
  • Обектен код 9091
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин