380 000 €
2714 €/m²
Property 34583 photo 1
Property 34583 photo 2
Property 34583 photo 3
Property 34583 photo 4
Property 34583 photo 5
Property 34583 photo 6
Property 34583 photo 7
Property 34583 photo 8
Property 34583 photo 9
Property 34583 photo 10
Property 34583 photo 11

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 1984
  • Година на обновяване: 2012
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 9500 m
  • Разстояние до летището: 1 km

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 140 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 2 нива. Трети етаж и се състои от една спалня, една баня. Пети етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня, една тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, тенти, градина, отопление.

Продажба
530 000 € 2789 €/m²
  • Обектен код 56279
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 4455 €/m²
  • Обектен код 56942
  • Квадратура 101 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
390 000 € 3900 €/m²
  • Обектен код 61749
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
475 000 € 4523 €/m²
  • Обектен код 56626
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
380 000 € 2714 €/m²
  • Обектен код 34583
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
390 000 € 380 000 € 2733 €/m²
  • Обектен код 63294
  • Квадратура 139 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 2340 €/m²
  • Обектен код 6500
  • Квадратура 235 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
520 000 € 3687 €/m²
  • Обектен код 16909
  • Квадратура 141 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
560 000 € 3589 €/m²
  • Обектен код 57178
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
465 000 € 2162 €/m²
  • Обектен код 61585
  • Квадратура 215 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин