460 000 €
3833 €/m²
Property 44105 photo 1
Property 44105 photo 2
Property 44105 photo 3
Property 44105 photo 4
Property 44105 photo 5
Property 44105 photo 6
Property 44105 photo 7
Property 44105 photo 8
Property 44105 photo 9
Property 44105 photo 10

Details

  • Година на строителство: 1955
  • Година на обновяване: 2010
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 4300 m
  • Разстояние до летището: 1 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 120 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 3 спални, хол, една кухня, една баня. Апартаментът има ъглово изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, отопление.

Продажба
520 000 € 5200 €/m²
  • Обектен код 64221
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
580 000 € 5523 €/m²
  • Обектен код 60369
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
431 000 € 5192 €/m²
  • Обектен код 65223
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 65667
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
587 500 € 6994 €/m²
  • Обектен код 65341
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
420 000 € 3962 €/m²
  • Обектен код 64689
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
670 000 € 6320 €/m²
  • Обектен код 64887
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
570 000 € 480 000 € 4752 €/m²
  • Обектен код 62103
  • Квадратура 101 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
435 000 € 4531 €/m²
  • Обектен код 65321
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
500 000 € 4950 €/m²
  • Обектен код 56726
  • Квадратура 101 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин