500 000 €
4950 €/m²
Property 56726 photo 1
Property 56726 photo 2
Property 56726 photo 3
Property 56726 photo 4
Property 56726 photo 5
Property 56726 photo 6
Property 56726 photo 7
Property 56726 photo 8
Property 56726 photo 9
Property 56726 photo 10
Property 56726 photo 11
Property 56726 photo 12

Details

  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 10000 m
  • Разстояние до летището: 21 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 101 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, 2 холове с кухня, 2 бани, 2 тоалетни. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: камина, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
425 000 € 4086 €/m²
  • Обектен код 65462
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
419 000 € 5513 €/m²
  • Обектен код 57983
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
560 000 € 8000 €/m²
  • Обектен код 53010
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
570 000 € 530 000 € 5096 €/m²
  • Обектен код 58253
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
665 000 € 7388 €/m²
  • Обектен код 53094
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
580 000 € 5523 €/m²
  • Обектен код 60368
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
665 000 € 590 000 € 7564 €/m²
  • Обектен код 52052
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
420 000 € 3387 €/m²
  • Обектен код 66061
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
530 000 € 4240 €/m²
  • Обектен код 65448
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
530 000 € 4491 €/m²
  • Обектен код 65334
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин