По запитване
Property 49282 photo 1
Property 49282 photo 2
Property 49282 photo 3
Property 49282 photo 4
Property 49282 photo 5
Property 49282 photo 6

Details

  • Брой стаи: 3
  • Отопление: друг
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: Очаква се получаване на сертификат за енергоефективност (EPC)
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 6 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 95 кв.м в Солун в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
185 000 € 2642 €/m²
  • Обектен код 65935
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
175 000 € 2916 €/m²
  • Обектен код 65986
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Препоръчваме Продажба
600 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 65963
  • Квадратура 200 m²
  • Разстояние до морето 1200 m
Продажба
217 000 € 2047 €/m²
  • Обектен код 65855
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Наем
от 440 € /на месец 14 €/m²
  • Обектен код 65692
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
150 000 € 140 000 € 1944 €/m²
  • Обектен код 66115
  • Квадратура 72 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
192 000 € 2400 €/m²
  • Обектен код 66165
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин