По запитване
Property 49284 photo 1
Property 49284 photo 2
Property 49284 photo 3
Property 49284 photo 4
Property 49284 photo 5
Property 49284 photo 6

Details

  • Година на строителство: 2021
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: друг
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: Очаква се получаване на сертификат за енергоефективност (EPC)
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 6 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 110 кв.м в Солун в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
75 000 € 2142 €/m²
  • Обектен код 65700
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Препоръчваме Наем
от 690 € 8 €/m²
  • Обектен код 65996
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
178 000 € 4450 €/m²
  • Обектен код 66033
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 3846 €/m²
  • Обектен код 65762
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
95 000 € 1266 €/m²
  • Обектен код 65708
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
89 000 € 1369 €/m²
  • Обектен код 65693
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин