По запитване
Property 49290 photo 1
Property 49290 photo 2
Property 49290 photo 3
Property 49290 photo 4
Property 49290 photo 5
Property 49290 photo 6

Details

  • Година на строителство: 2021
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: друг
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: Освободен от задължителния Сертификат за енергийна ефективност (EPC)
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 6 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 147 кв.м в Солун в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, 3 душове с тоалетна, една съблекалня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: камина, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
175 000 € 4166 €/m²
  • Обектен код 66030
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
122 000 € 3485 €/m²
  • Обектен код 66028
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
470 000 € 4086 €/m²
  • Обектен код 66045
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
60 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 66159
  • Квадратура 24 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
95 000 € 1266 €/m²
  • Обектен код 65708
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Наем
от 600 € 12 €/m²
  • Обектен код 66007
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
115 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 65825
  • Квадратура 23 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
По запитване
  • Обектен код 65630
  • Квадратура 83 m²
  • Разстояние до морето 1700 m

Абонамент за бюлетин