170 000 €
2833 €/m²
Property 60897 photo 1
Property 60897 photo 2
Property 60897 photo 3
Property 60897 photo 4
Property 60897 photo 5
Property 60897 photo 6

Details

  • Етаж: 2 етаж
  • Година на строителство: 1977
  • Година на обновяване: 2021
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 48 km

Услуги

  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 60 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има ъглово изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, отопление, складово помещение.

Продажба
250 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 62330
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
232 000 € 6105 €/m²
  • Обектен код 65217
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
225 000 € 2142 €/m²
  • Обектен код 63425
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
165 000 € 2229 €/m²
  • Обектен код 63265
  • Квадратура 74 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
160 000 € 3076 €/m²
  • Обектен код 61831
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 3787 €/m²
  • Обектен код 59804
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
195 000 € 2468 €/m²
  • Обектен код 66047
  • Квадратура 79 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 2833 €/m²
  • Обектен код 60897
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 7812 €/m²
  • Обектен код 62967
  • Квадратура 32 m²
  • Разстояние до морето 10000 m
Продажба
180 000 € 4390 €/m²
  • Обектен код 65309
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин