250 000 €
6944 €/m²
Property 62803 photo 1
Property 62803 photo 2
Property 62803 photo 3
Property 62803 photo 4
Property 62803 photo 5
Property 62803 photo 6
Property 62803 photo 7
Property 62803 photo 8
Property 62803 photo 9
Property 62803 photo 10

Details

  • Етаж: 3 етаж
  • Година на строителство: 1999
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 4148 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 36 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
305 000 € 4841 €/m²
  • Обектен код 63704
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
210 000 € 3962 €/m²
  • Обектен код 64835
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
315 000 € 7000 €/m²
  • Обектен код 64942
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
280 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 65010
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
305 000 € 3315 €/m²
  • Обектен код 65813
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
240 000 € 1702 €/m²
  • Обектен код 65594
  • Квадратура 141 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
290 000 € 4833 €/m²
  • Обектен код 63487
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
242 000 € 2261 €/m²
  • Обектен код 63313
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
315 000 € 4200 €/m²
  • Обектен код 65578
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
360 000 € 6545 €/m²
  • Обектен код 64833
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин