Property 63856 photo 1
Property 63856 photo 2
Property 63856 photo 3
Property 63856 photo 4
Property 63856 photo 5
Property 63856 photo 6
Property 63856 photo 7
Property 63856 photo 8
Property 63856 photo 9
Property 63856 photo 10
Property 63856 photo 11
Property 63856 photo 12
Property 63856 photo 13
Property 63856 photo 14

Details

  • Етаж: 3 етаж
  • Година на строителство: 1980
  • Година на обновяване: 2024
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 9200 m
  • Разстояние до летището: 32 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 55 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: тенти, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
120 000 € 105 000 € 1312 €/m²
  • Обектен код 63706
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
155 000 € 132 000 € 2400 €/m²
  • Обектен код 57503
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
150 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 66037
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
160 000 € 1720 €/m²
  • Обектен код 37430
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
140 000 € 7000 €/m²
  • Обектен код 64831
  • Квадратура 20 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
150 000 € 1282 €/m²
  • Обектен код 61935
  • Квадратура 117 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
129 000 € 1869 €/m²
  • Обектен код 63309
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
130 000 € 1529 €/m²
  • Обектен код 28736
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
139 000 € 1404 €/m²
  • Обектен код 65922
  • Квадратура 99 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
155 000 € 6739 €/m²
  • Обектен код 61678
  • Квадратура 23 m²
  • Брой стаи 1

Абонамент за бюлетин