100 000 €
1176 €/m²
Property 65870 photo 1
Property 65870 photo 2
Property 65870 photo 3
Property 65870 photo 4
Property 65870 photo 5
Property 65870 photo 6
Property 65870 photo 7
Property 65870 photo 8
Property 65870 photo 9
Property 65870 photo 10

Details

  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 5500 m
  • Разстояние до летището: 40 km

Услуги

  • Има нужда от ремонт

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 85 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът разполага със следните екстри: градина.

Продажба
120 000 € 105 000 € 1312 €/m²
  • Обектен код 63706
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
108 000 € 3600 €/m²
  • Обектен код 59744
  • Квадратура 30 m²
  • Разстояние до морето 6000 m
Продажба
85 000 € 1700 €/m²
  • Обектен код 34880
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
130 000 € 3023 €/m²
  • Обектен код 41183
  • Квадратура 43 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
135 000 € 1115 €/m²
  • Обектен код 57535
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
140 000 € 2258 €/m²
  • Обектен код 35583
  • Квадратура 62 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
140 000 € 2295 €/m²
  • Обектен код 60135
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
139 000 € 1404 €/m²
  • Обектен код 65922
  • Квадратура 99 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
110 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 63856
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
130 000 € 1529 €/m²
  • Обектен код 28736
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин