По запитване
Property 49288 photo 1
Property 49288 photo 2
Property 49288 photo 3
Property 49288 photo 4
Property 49288 photo 5
Property 49288 photo 6

Details

  • Година на строителство: 2021
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: друг
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: Очаква се получаване на сертификат за енергоефективност (EPC)
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 8 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 122 кв.м в Солун в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 3 спални, хол, една кухня, 2 душове с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: камина, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
135 000 € 4090 €/m²
  • Обектен код 65823
  • Квадратура 33 m²
  • Брой стаи 2
Препоръчваме Продажба
600 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 65963
  • Квадратура 200 m²
  • Разстояние до морето 1200 m
Продажба
87 000 € 3782 €/m²
  • Обектен код 65744
  • Квадратура 23 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
175 000 € 4166 €/m²
  • Обектен код 66030
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
135 000 € 2250 €/m²
  • Обектен код 66149
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
175 000 € 2916 €/m²
  • Обектен код 65986
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
150 000 € 140 000 € 1944 €/m²
  • Обектен код 66115
  • Квадратура 72 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин