120 000 € 100 000 €
3333 €/m²
Property 64259 photo 1
Property 64259 photo 2
Property 64259 photo 3
Property 64259 photo 4
Property 64259 photo 5
Property 64259 photo 6
Property 64259 photo 7
Property 64259 photo 8
Property 64259 photo 9
Property 64259 photo 10
Property 64259 photo 11
Property 64259 photo 12
Property 64259 photo 13
Property 64259 photo 14
Property 64259 photo 15

Details

  • Година на строителство: 1978
  • Година на обновяване: 2020
  • Брой стаи: 1
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 5000 m
  • Разстояние до летището: 35 km

Услуги

  • Асансьор
  • Сателитна телевизия
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 30 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от една спалня, една кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
150 000 € 2678 €/m²
  • Обектен код 12503
  • Квадратура 56 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
100 000 € 1176 €/m²
  • Обектен код 65870
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
175 000 € 3804 €/m²
  • Обектен код 34846
  • Квадратура 46 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
137 000 € 1876 €/m²
  • Обектен код 57034
  • Квадратура 73 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
155 000 € 2214 €/m²
  • Обектен код 34859
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
165 000 € 2357 €/m²
  • Обектен код 61701
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
155 000 € 2039 €/m²
  • Обектен код 65272
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
155 000 € 132 000 € 2400 €/m²
  • Обектен код 57503
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
163 000 € 3622 €/m²
  • Обектен код 64885
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
170 000 € 155 000 € 3100 €/m²
  • Обектен код 61452
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин