Продажба - Апартамент 100 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
620 000 € 580 000 €
5800 €/m²
Property 41713 photo 1
Property 41713 photo 2
Property 41713 photo 3
Property 41713 photo 4
Property 41713 photo 5
Property 41713 photo 6
Property 41713 photo 7
Property 41713 photo 8
Property 41713 photo 9
Property 41713 photo 10
Property 41713 photo 11
Property 41713 photo 12
Property 41713 photo 13
Property 41713 photo 14
Property 41713 photo 15
Property 41713 photo 16
Property 41713 photo 17
Property 41713 photo 18
Property 41713 photo 19
Property 41713 photo 20
Property 41713 photo 21
Property 41713 photo 22
Property 41713 photo 23
Property 41713 photo 24
Property 41713 photo 25
  • Обектен код 41713
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 100 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Година на строителство: 2014
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 500 m
  • Разстояние до летището: 65 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 100 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор.

Продажба
670 000 € 6203 €/m²
  • Обектен код 55944
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
700 000 € 3804 €/m²
  • Обектен код 51967
  • Квадратура 184 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
890 000 € 7235 €/m²
  • Обектен код 56458
  • Квадратура 123 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 3416 €/m²
  • Обектен код 49253
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 7024 €/m²
  • Обектен код 44952
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
611 000 € 6500 €/m²
  • Обектен код 45513
  • Квадратура 94 m²
  • Разстояние до морето 50 m
Продажба
815 000 € 6791 €/m²
  • Обектен код 54578
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
839 000 € 3585 €/m²
  • Обектен код 46304
  • Квадратура 234 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
790 000 € 2791 €/m²
  • Обектен код 45676
  • Квадратура 283 m²
  • Разстояние до морето 700 m

Абонамент за бюлетин